Бүгін мектепке дейінгі және мектептегі білім берудің сабақтастығына арналған біріңғай әдістемелік күн өтті. Бұл шара «Нысаналы мектептер» жобасы аясында ұйымдастырылды. Кездесу оқушылардың жеке карталарымен жұмыс істеуге және бала дамуының психологиялық-педагогикалық қолдауды қажет ететін бағыттарын анықтауға арналды. Жұмыс шығармашылық атмосферада өтіп, балабақша тәрбиешілері мен бірінші сынып мұғалімдерінің жемісті ынтымақтастығымен ерекшеленді.

Сегодня был проведён единый методический день, посвящённый преемственности дошкольного и школьного образования. Это мероприятие организовано в рамках проекта «Целевые школы». Встреча была направлена на работу с индивидуальными картами учащихся и выявление направлений развития ребёнка, которые требуют психолого-педагогической поддержки. Работа прошла в творческой атмосфере и сопровождалась плодотворным сотрудничеством воспитателей детских садов и учителей первых классов.