«М. Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ-де 22-23 қазан күндері, 4 және 9 сынып оқушыларының тоқсандық білімдерін бақылау мақсатында сынақ тестілеу жүргізілді. Тестілеу «Testter.kz» платформасы арқылы жүзеге асты. Сынақ тестілеудің мақсаты – оқушылардың біліміндегі мықты және әлсіз жақтарын анықтау.
Тестілеу бірнеше білім беру модульдерін қамтыды, әртүрлі пәндер бойынша курстар енгізілді. Тестілеуге 9-сынып бойынша оқыту тілі, математика және химия пәндері, 4-сыныпта қазақ тілі және математика пәндері қамтылды. Сынақ тестілеулерді өткізу оқушылардың біліміндегі олқылықтарды жоюға көмектеседі.
В школе-интернате имени М. Русакова 22-23 октября было проведено пробное тестирование учащихся 4-х и 9-х классов с целью проверки их знаний за четверть. Тестирование проводилось через платформу «Testter.kz». Основной целью тестирования было выявление сильных и слабых сторон в знаниях учеников.
Тестирование охватывало несколько образовательных модулей и включало курсы по различным предметам. В частности, для учащихся 9-х классов были проведены тесты по языку обучения, математике и химии, а для 4-х классов — по казахскому языку и математике. Проведение таких тестов помогает выявить пробелы в знаниях учеников и способствует их устранению.