23 қазан күні инклюзивті білім беру апталығы аясында логопед Ким Е. А. «Қиял еліне саяхат» ойын-сауық іс-шарасын өткізді. Балалар жұмбақтарды шешіп, пазл құрастырып, зейінді дамыту ойындарын ойнады. Бұл іс-шараның мақсаттары: балалардың танымдық қызығушылығын дамыту, тілінің даму деңгейін арттыру; эмоционалды көтеріңкі көңіл-күй мен іс-шарадан қуаныш сезімін тудыру.
23 октября в рамках недели инклюзивного образования логопедом Ким Е. А. было проведено развлекательное мероприятие «Путешествие в Фантазиландию». Дети разгадывали ребусы, собирали пазлы, играли в игры на внимательность. Цели данного мероприятия: развитие познавательного интереса, повышение уровня языкового развития детей; создание эмоционально-приподнятого настроения, ощущения радости от мероприятия.