23 мамыр күні мектебімізде мектепішілік ата-аналар жиналысы болып өтті. Күн тәртібінде:
— 2022-2023 оқу жылының аяқталуы;
— 9-11 сыныптардың қорытынды аттестаттау, емтихан ережелері;
— Жаз мезігіліндегі жасөспірімдердің арасында құқықбұзушылықтың алдын алу;
— Оқушылардың жазғы демалысын ұйымдастыру;
— Жаз мезігіліндегі қауіпсіздік ережелері.;
— Әр түрлі сұрақтар.
Жиналысқа мектеп директоры, Балқаш қалалық төтенше жағдайлар бөлімінің бас маманы И. М. Карибеков, ювеналдық полиция капитаны А. Қ. Қасымжанова және ата-аналар мен ұстаздар қатысты.
Жиналыс барысында И. М. Карибеков ата-аналарға жаз мезгіліндегі қауіпсіздік шаралары туралы ақпарат беріп, бала өмірі қауіпсіздігінің алдын алу ережелерін сақтауға шақырды. Сондай-ақ А. Қ. Қасымжанова құқықбұзушылықтың алдын алу бойынша «көшедегі тәртіп», «түнгі қала», «ұрлық», «әлімжеттік және бопсалауға бару» сынды жағдайлардың бақылауда ұстауларын талап етті.
Мектеп директоры П. С. Жамшыбаева оқу жылының аяқталуы, қорытынды емтихан және оқушылардың жазғы демалысын ұйымдастыру мәселелеріне тоқталып өтті. Ата-аналарға демеушілер тарапынан 5 оқушының жазғы демалысты ұйымдастыру үшін «Жасқанат» сауықтыру лагеріне жіберуге қаражат бөлінетіні айтылды. Осы оқу жылында мектебімізді 381 оқушы аяқтайды, екі 9 сынып және бір 11 сыныптан 53 оқушы «мектеп бітіруші түлектер» атанбақ.
Жиналыс соңында ата-аналар тарапынан қойылған сұрақтарға тұшымды жауаптар берілді.

23 мая в нашей школе прошло внутришкольное собрание родителей. На повестке дня:
— окончание 2022-2023 учебного года;
— итоговая аттестация, правила экзаменов 9-11 классов;
— Профилактика правонарушений среди подростков в летний период;
— Организация летнего отдыха учащихся;
— Правила безопасности в летний период;
— Различные вопросы.
В собрании приняли участие директор школы, главный специалист Балхашского ГЧС И. М. Карибеков, капитан полиции по делам несовершеннолетних А. К. Касымжанова, родители и учителя.
Во время встречи И. М. Карибеков проинформировал родителей о мерах безопасности в летний период и призвал соблюдать правила по предотвращению безопасности жизни детей. Также. К. Касымжанова в целях предотвращения правонарушений призвала родителей держать под контролем такие ситуации, как «порядок на улице», «ночной город», «кража», «дедовщина и вымогательство».
Директор школы П. С. Жамшыбаева остановилась на вопросах окончания учебного года, выпускных экзаменах, организации летних каникул учащихся. Родители проинформированв о том, что спонсорами будут выделенв средства на отправку 5 учащихся в летний оздоровительный лагерь «Жасканат» для организации летнего отдыха. В этом учебном году нашу школу закончит 381 учащихся , 53 ученика из двух 9-х классов и 11-го класса станут «выпускниками школы».
В конце встречи были даны ответы на вопросы родителей.