25 қантар күні «Өнегелі өмір жобасы аясында» математика саласындағы  жас маман, Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатының түлегі және осы аталған мектептің математика пәнінің мұғалімі Қордабай Ерсұлтан Саятұлымен 5-7 сынып оқушылары үшін  кездесу ұйымдастырылды. Мақсаты: оқушыларға математикалық сауаттылықты қалыптастыру, математика пәніне зейіндерін және  қызығушылықты арттыру.

25 января для учащихся 5-7 классов была организована встреча с Кордабай Ерсултаном Саятулы, молодым специалистом в области математики, выпускником школы-интерната имени Михаила Русакова, учителем математики в этой школе. Цель: развивать математическую грамотность учащихся, повышать их внимание и интерес к предмету математики.