«Өнегелі өмір жобасы аясында» математика саласындағы табысты қызметкері, педагогикалық өтілі 35 жыл, математика пәнінің мұғалімі Құсайнова Мағзат Расылхановнамен 8-9 сынып оқушылары үшін кездесу ұйымдастырылды. Мақсаты: оқушыларға математикалық сауаттылықты қалыптастыру, математика пәнінің өмірдегі маңыздылығын насихаттау және оқушылардың кәсіби шеберлігін арттырып, ұстаздың өмір жолынан өнеге алу. Бұл кездесу Zoom платформасы арқылы өтті, оқушылар зейін қойып тыңдап, көкейілеріндегі сұрақтарын қойып, көңілдеріне қонымды жауаптар алды.

Для учащихся 8-9 классов организована встреча с Кусаиновой Магзат Расылхановной, успешным работником в области математики, учителем математики с 35-летним педагогическим стажем, в рамках проекта «Өнегелі өмір». Цель: формировать математическую грамотность учащихся, пропагандировать значение математики в жизни, повышать профессиональное мастерство учащихся. Данная встреча проходила через платформу Zoom, учащиеся внимательно слушали, задавали свои вопросы и получали ответы.