27 қазан күні «Мектеп, ата-ана, бала арасындағы байланыс» тақырыбы аясында ZOOM платформасы арқылы жалпы мектепішілік ата-аналар жиналысы болып өтті. Күн тәрбінде:

1. І тоқсан қортындысы,

2. Күзгі канукул кезіндегі қауіпсіздік ережелері.

3. Электронды темекі — қауіпті әуестік.

4. Әр түрлі мәселелер.

Ата-ананың бала тәрбиелеудегі оң психологиялық көзқарасын, балаға деген жауапкершілік сезімін қалыптастыру, ата-аналардың мектеппен тұрақты қарым-қатынасын қалыптастыру, салауатты ұрпақ тәрбиелеуде жанұяның рөлін дамыту, ата-ана баланың бас ұстазы екенін түсіндіру мақсатында өткізілген жиналысқа мектеп директоры, мектебіміздің ювеналді полиция қызметкері А. Қ. Қасымжанова қатысып, ата-аналарға құқықбұзушылықтың алдын алу жұмыстары бойынша ақпарат берді.

27 октября в рамках темы «Взаимодействие семьи и школы» через платформу ZOOM было проведено общее внутришкольное собрание родителей. На повестке дня:

1. Итоги первой четверти

2. Правила безопасности во время осенних каникул.

3. Электронные сигареты — опасное увлечение.

4. Разные вопросы.

Директор школы, инспектор по делам несовершеннолетних нашей школы К. Касымжанова приняли участие во встрече, проведенной с целью формирования положительного психологического настроя родителей в воспитании детей, чувства ответственности за ребенка, формирования устойчивых отношений родителей со школой, развития роли семьи в воспитании здорового поколения, объясняя, что родители являются главными учителями ребенка. Инспектором предоставлена информация родителям по профилактике правонарушений.