10 тамыз күні «Оқу жылының басталуына дайындық барысы» тақырыбында онлайн форматта “БАСШЫ САҒАТЫ” өткізілді. Күн тәртібіндегі мәселелер бойынша мектебіміздің директоры П. С. Жамшыбаева 1 және 10 сыныпқа оқушыларды қабылдау кампаниясы туралы ақпарат беріп, мектеп формасына қойылатын басты талаптарды атап өтті. Аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған оқушыларға оқу жылына дайындық кезеңінде, әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке бармауының алдын алу үшін материалдық және басқа да көмек көрсету мақсатындағы дәстүрлі іс-шара «Мектепке жол» акциясы туралы әлеуметтік педагог А. К. Катенова толық ақпарат берді. Ата-аналар тарапынан қойылған сұрақтарға кері байланыс берілді.

10 августа в онлайн-формате прошел «Час руководителя» на тему «Подготовка к началу учебного года». По вопросам повестки дня директор нашей школы П. С. Жамшыбаева дала информацию по приему учащихся в 1 и 10 классы и отметила основные требования к школьной форме. Социальный педагог A. К. Катенова подробно проинформировала о проведении акции «Дорога в школу», традиционном мероприятии по оказанию материальной и иной помощи детям-сиротам и детям из многодетных семей, детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, детям не посещающих школу по социальным причинам. На вопросы, заданные родителями, дана обратная связь.