2023 жылдың 16 мамырында ОҚПБ Мемлекеттік полиция басқармасының полиция бөлімінің капитаны Қ. А. Қасымжанова РПБ жеке құрамы, полиция аға лейтенанты Р. Рамазанов және полиция капитаны М. Мұхамедин М. бірлесіп «Абайлаңыз, балалар!» акциясы аясында «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ 3-4 сынып оқушыларымен жол қозғалысы ережелері бойынша іс-шара өткізді. Балалардың жарақаттануының алдын алу мақсатында жүргізушілерге жолда жүру ережелері бойынша балалар өздерінің салған суреттерін таратты.
16 мая 2023 года капитаном полиции УИП ГЮП ОМПС К. А. Касымжановой совместно с сотрудниками РПП старшим лейтенантом Р. Рамазановым и капитаном полиции Мухамединым М. проведено мероприятие по ПДД в рамках акции «Острожно, дети!» с учащимися 3-4 классов КГУ «Школы-интерната имени Михаила Русакова». Дети раздавали водителям собственные рисунки по правилам дорожного движения в целях недопущения детского травматизма.