«Құқықтық навигатор» тақырыптық апталығының 4-күні 16 ақпан күні «Кәмелетке толмағандардың мектептегі терроризм фактілерін біле тұра жалған хабарламалар үшін жауаптылығы» тақырыбында әлеуметтік педагог Катенова А. К. ұйымдастыруымен және мектеп инспекторы Касымжанова А. К. қатысуымен 8-10 сыныптарға дөңгелек үстел өткізілді. Мақсаты: Оқушыларға терроризм туралы терең түсінік беру, оның түрлері, себептері мен зардаптарын ұғындыру; жасөспірімге қоғамның әлеуметтік, құқықтық, діни сипаттарын ұғындыра отырып, оларды террорлық, лаңкестік және діни экстремистік бағытта арандатуға жол бермеу.

4-й день тематической недели «Правовой навигатор». 18 февраля социальным педагогом Катеновой А. К., организован круглый стол для 8-10 классов с участием школьного инспектора Касымжановой А. К. на тему «Ответственность несовершеннолетних за заведомо ложные сообщения о фактах терроризма в школе». Цель: Дать учащимся глубокое представление о терроризме, разобраться в его видах, причинах и последствиях; понимая социальные, правовые и религиозные особенности общества, не допуская их провокации в сторону терроризма и религиозного экстремизма.