Қазақстан Республикасында 2011 жылдан бастап 29 қазан «Қамқоршы күнін» атап өту дәстүрге айналды. Осы орайда қамқоршы, қорғаншыларға алғыс білдіру, құттықтау, құрметтеу, жетім және қамқорлыққа алынған балалардың құқықтарын қорғау мақсатында 28 қазан күні қамқоршыларға мектеп әкімшілігінің атынан алғыс хаттар табысталды, оқушылар өз ризашылықтарын, тілектерін білдірді.

В Республике Казахстан с 29 октября 2011 года стало традицией отмечать «День опекуна». По этому поводу в знак благодарности, поздравления, уважения опекунам, попечителям, защиты прав детей-сирот и подопечных детей 28 октября были вручены благодарственные письма опекунам от имени администрации школы, учащиеся выразили благодарность и пожелания.