2023 жылдың 18 мамырында Қарағанды ​​қаласында облыстық «Жас құтқарушы» байқауының финалдық кезеңі өтті.
Байқаудың мақсаты – өмір қауіпсіздігі мәселелерін, өрт немесе басқа да төтенше жағдайлар кезінде дұрыс әрекет ету дағдыларын үйрету, зардап шеккендерге алғашқы медициналық көмек көрсету, қауіпті және төтенше жағдайларда жеке және ұжымдық қауіпсіздік мәселелеріне саналы және жауапты көзқарасты қалыптастыру. Сондай-ақ құтқарушы кәсібін насихаттау.
Жарыстың барлық кезеңдерінің қорытындысы бойынша жалпыкомандалық бірінші орын мен жеңімпаз кубогын Балқаш қаласындағы М. Русаков атындағы мектеп-интернатының командасы жеңіп алды. Жеңімпаз командалар мақтау қағаздарымен, медальдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды.
Жеңімпаз команда республикалық «Жас құтқарушы» слетіне қатысады. Құттықтаймыз!
Дчс Карагандинской Области
18 мая 2023 года в городе Караганды состоялся заключительный этап областных соревнований «Юный спасатель».
Целями соревнований являются обучение вопросам безопасности жизнедеятельности, навыкам правильных действий в случае возникновения пожара или других чрезвычайных ситуаций, оказания первой медицинской помощи пострадавшим, формирование сознательного и ответственного отношения к вопросам личной и коллективной безопасности при угрозе и возникновении чрезвычайных ситуаций, а также пропаганда профессии спасателя.
По итогам всех этапов соревнований первое общекомандное место и кубок победителя завоевала команда школы-интерната имени М. Русакова г. Балхаш. Командам-победителям были вручены грамоты, медали и ценные подарки.
Команда-победитель примет участие в Республиканском слете «Юный спасатель». Поздравляем!
Возможно, это изображение 7 человек, люди играют в теннис и текст