Желтоқсан, қаңтар айларында 7-9 сынып оқушыларына суицидтің алдын алумақсатында «Мен қиындықтан қалай шыға аламын?», «Агрессияны қалай жеңемін?» атты тренингтер жүргізілді. Мақсаты: оқушылардың өзіне деген сенімділігін арттыру, қиын жағдайда кімнен көмек сұрау , жарқын болашаққа сену, агрессиядан шығу жолдарымен таныстыру. Алдымен оқушылар агрессия деген не, ол қайдан пайда болатыны туралы танысты. Видеоролик арқылы агрессияны жеңудің түрлерін көріп, өздерінің де әдіс-тәсілдерімен бөлісті. Өздеріне сенімді оқушылар өмірінде болған қиындықтарын айтты. Оқушылармен бірге талқыланды, дұрыс шешімін табуға талпынды, өз ойларымен бөлісті. Қиын жағдайда қалай, кімнен көмек сұрауға болатыны туралы ақпарат беріліп, сенім телефондары көрсетілді.

В декабре, январе для учащихся 7-9 классов в целях профилактики суицида были проведены тренинги на темы ««Как выйти из трудной ситуации?», «Как побороть агрессию?». Цель тренинга:повысить уверенность учащихся в себе, поверить в светлое будущее, познакомить со способами выхода из агрессии. Сначала учащиеся познакомились с тем, что такое агрессия, откуда она берется. Через видеоролик они узнали какие существуют способы преодоления агрессии, а также поделились своими методами. Уверенные в себе ученики рассказали о своих трудностях в жизни. Была дана информация о том, как и к кому обратиться за помощью в сложной ситуации, даны номера горячих линий.