Қазанның 28 күні 7-8 сынып оқушыларына «Өмір — баға жетпес сый» атты тренинг жүргізілді. Мақсаты: өмірге деген құлшынысын ояту, бағалау. Өмірдің 3 кезеңі және әр шақтың қызығы мен қиындығы туралы әңгіме, сұрақ-жауап ұйымдастырылды. Оқушылар «Қолыңнан бәрі келеді….» Ник Виучичтің видеосын көріп, өз ойларымен бөлісті. «Өмір ережесі», «Болашақ өміріме саяхат» жаттығуларының мақсаты өмірге деген қызығушылығын ояту. «Бәрімізге өмір сүру мүмкіндігі берілгенімен, әрқайсымыздың тағдырымыз әртүрлі» деген түйінмен тренинг аяқталды.

28 октября для учащихся 7-8 классов был проведен тренинг «Жизнь — бесценный дар». Цель тренинга: научить ценить свою жизнь. Была организована беседа о 3-х этапах жизни и трудностях каждого этапа. Ученики посмотрели видео Ника Виучича “Ты все можешь….» и поделились своими мыслями. По завершении тренинга ребята подытожили “Хотя всем нам дан шанс жить, у каждого из нас своя судьба».