Инклюзивті оқыту – ерекше мұқтаждықтары бар балалардың жалпы білім беретін мектептердежүйелі білім алуы. Оқу жылының басында инклюзия тобындағы оқушылардың заңды өкіліне белгілі ұйымдардан анықтама берілуі бойынша жоспарлар құрылып, міндеттемелер жасалады. Жыл бойы оқушылармен жүйелі жұмыс жасау мақсатында тиімді әдіс-тәсілдерді қолданып, белгілі бір нәтиже шығару бізге қойылған талап. Оқушылардың жеке мүмкіндіктеріне қарай психолог, логопед, дефектолог мамандары жұмыс жасайды.

Инклюзивное образование – это систематическое обучение детей с особыми потребностями в общеобразовательных школах. В начале учебного года психолого-медико-педагогическая комиссия предоставляет родителям учащихся справку и исходя от этих справок составляются план. Для планомерной работы со  школьниками в течение года требуется использование эффективных методов и получение определенных результатов. Со школьниками работают школьный психолог, логопед, дефектолог.