Ағымдағы жылдың 9 желтоқсанында Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» коммуналдық мемелекеттік мекемесінде балалар қауіпсіздігі бойынша жаттықтырушы, әлеуметтік педагог Катенова А. К. мектеп қызметкерлері арасында «Террористік акт, өрт, газ шабуылы кезінде білім беру ұйымының басшысы мен қызметкерлерінің іс-әрекеті», «Буллинг және кибербуллинг» тақырыбында семинарын өткізді. Тақырып аясында бейнероликтер, слайд материалдары көрсетілді. Семинарға қатысушылар әрекеттер алгоритмімен таныстырылды. Семинарға 40 қызметкер қатысты.

9 декабря текущего года в КГУ «Школа-интернат имени Михаила Русакова» отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области социальным педагогом, являющейся тренером по детской безопасности Катеновой А. К. был проведен семинар среди персонала школы на темы «Действия руководителя и персонала организации образования при совершении теракта, пожара, газовой атаки», «Буллинг и кибербуллинг». В рамках тематики были продемонстрированы видеоролики и слайдовый материал. Участники семинара были ознакомлены с алгоритмом действий. В семинаре приняли участие 40 сотрудников.