Бүгін 14 сәуір күні Балқаш қалалық тарихи-өлкетану музейінің ұйымдастыруымен «Жас шежірешілер — 2023» байқауы өтті. Мақсаты: оқушыларды еліміздің, өлкеміздің, туған қаламыздың тарихын зерттеуге қатыстырып, іздестіру жұмысын жүргізуге дағдыландыру, қазақстандық отан сүйгіштікті қалыптастыруға баулу. Байқауға мектебіміздің ізденіс тобы қатысып, Бас жүлдені иеленді. 7 “Ә” сынып оқушысы Еділқызы Әнелді, 8 “А” сынып оқушысы Бекежанова Аселді, 8 “Ә” сынып оқушылары Өмірбек Ақжол мен Төлеген Ерасылды және жетекшісі Жаксыгелдин Ильяс Тилековичті жеңістерімен ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
#Жасшежірешілер_2023

Сегодня, 14 апреля, прошел конкурс «Жас шежірешілер — 2023» при организации Балхашского городского историко-краеведческого музея. Цель: привлечение учащихся к изучению истории нашей страны, нашего края, нашего родного города, умение проводить исследования, прививать казахстанский патриотизм. Исследовательская группа нашей школы приняла участие в конкурсе и завоевала главный приз. ПОЗДРАВЛЯЕМ ученицу 7 «Ә» класса Анель Еділқызы, ученицу 8 «А» класса Бекежанову Асель, учащихся 8 «Ә» класса, Омирбек Акжола и Толеген Ерасыла и руководителя Жаксыгельдина Ильяса Тилековича с победой!