«Отбасым – менің Отаным» — отбасы болашақ ұрпақ бойына адамзаттық құндылықтарды және ұлттық рухани байлықтарын сіңіретін тәрбие ошағы. Тәрбие отбасынан басталады. Отбасының тірегі әлпештеген әке мен аялаған ана!
15 мамыр күні — Халықаралық отбасы күні аясында мектебімізде «Менің отбасым- менің тірегім» атты сынып сағаттары, «Бақытты отбасы — зорлық-зомбылықсыз әлем» тақырыбында дөңгелек үстел және «Мен, сен, ол, біз бірге — берік Отбасымыз» атты спорттық сайыс ұйымдастырылды.
Мақсаты: оқушылардың отбасы, жанұя туралы білімдерін шыңдай түсіп, отбасы құндылықтарының маңызын дәріптеу, өз беттерінше жұмыс істеу дағдыларын дамыту, ұйымшылдыққа, жауапкершілікке, ептілікке, отбасы құндылықтарын сыйлауға тәрбиелеу.
«Моя семья — моя родина» — образовательный центр, где семья прививает будущим поколениям общечеловеческие ценности и национальное духовное богатство.
Воспитание начинается с семьи. Основа семьи – заботливый отец и заботливая мать!
15 мая – в рамках Международного дня семьи в нашей школе были организованы классные часы «Моя семья – моя опора», круглый стол на тему «Счастливая семья – мир без насилия» и спортивный конкурс «Я, ты, он, вместе мы — крепкая семья».
Цель: закреплять знания о семье, прославлять значение семейных ценностей, развивать навыки самостоятельной работы, воспитывать организованность, ответственность, ловкость, уважение к семейным ценностям.