13 мамыр күні Астана уақытымен сағат 12:00-де бір мезгілде барлық білім беру ұйымдарында «Жасыл мекен» республикалық челленджі өтті.
«Жасыл мекен» республикалық челленджі аясында «Мен өз қаламды жақсы көремін» акциясының І кезеңі бойынша мектебімізде де сенбілік, тазалық жұмыстары жүргізіліп, 20 түп қарағаш, тұя, терек сынды ағаш көшеттері отырғызылды.
Экологиялық мәдениетті, өлке табиғаты мен қоршаған ортаға ұқыпты қарауды, еңбекқорлықты, қоршаған ортаны көгалдандыруды дамытуға бағытталған іс-шараға мектеп ұжымы, 9-11 сынып оқушылары, сонымен қатар ата-аналар комитетінің мүшелері қатысты.
13 мая в 12:00 по столичному времени во всех организациях образования был проведен Республиканский челлендж «Жасыл мекен». Мероприятие направлено на привитие экологической культуры, бережного отношения к природе и окружающей среде, трудолюбия, озеленению окружающей среды.
В рамках республиканской акции «Жасыл мекен» в ходе первого этапа акции «Я люблю свой город» в нашей школе также был проведен субботник, высажено 20 саженцев карагача, туи, тополя.
Коллектив школы, учащиеся 9-11 классов, а также члены родительского комитета приняли активное участие в мероприятии.