12 мамыр күні «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ тәрбиелік жұмыстың жоспары бойынша, тәрбиешілердің тәжірибе алмасу мақсатында қалалық ашық тәрбиелік іс-шаралар өткізілді.
1. «Өнеге отбасынан» сынып сағаты, 1″А» сыныбы, тәрбиеші Тлеубаева Л. С.
2. «Салт-дәстүр — асыл қазына» тәрбие сағаты, 1 «Ә» сыныбы, Тулегенова А. Б.
3. «Отбасы — тіршіліктің тірегі» сынып сағаты, 3 «Ә» сыныбы, Бисекеева Ш. М.
4. «Атадан қалған асыл сөз» тәрбие сағаты, 7 «А» сыныбы, Нөкербекова Г. А.
Негізгі мақсаты: қазақ халқының салт-дәстүрінде тәрбие алудың қыр-сырын меңгерту. Тәрбие сағаттары оқушылардың жас ерекшеліктеріне сай, түрлі жаңа технологияларды қолдану арқылы қызықты өткізілді.
12 мая в КГУ «Школа-интернат имени Михаила Русакова» проведены на городском уровне открытые воспитательные мероприятия с целью обмена опытом воспитателей.
1. Классный час «Өнеге отбасынан», 1 класс, воспитатель Тлеубаева Л. С.
2. Воспитательное занятие «Салт-дәстүр — асыл қазына», 1 “Ә” класс, Тулегенова А. Б.
3. Классный час «Семья — основа жизни», 3 “Ә” класс, Бисекеева Ш. М.
4. Воспитательное занятие «Атадан қалған асыл сөз», 7 «А» класс, Нокербекова. Г. А.
Основная цель: познать секреты воспитания в традициях казахского народа. Воспитательные часы проводились интересно с учетом возрастных особенностей учащихся, с использованием различных технологий.
Возможно, это изображение 5 человек и текст
Возможно, это изображение 3 человека и текст