3 мамыр күні «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ тәрбиешілер ӘБ-ң жоспары бойынша, тәрбиешілердің тәжірибе алмасу мақсатында қалалық ашық тәрбиелік іс-шаралар өткізілді. Мылтыкбек Э. С. 9 «Ә» сынып оқушыларымен “Мамандығым — алға қойған мақсатым» атты тәрбие сағатын өткізді. Мақсаты: Оқушылардың өздерінің таңдаған мамандықтарының қыр-сырын толық біліп, оған бейімделе білулеріне тәрбиелеу. Түрлі жаңа әдіс-тәсілдер қолданылып, тәрбие сағаты мағыналы өтті. Каленова Р. С. 6-сынып оқушыларымен “Математика ертегілер елінде» викториналық сайысын өткізді. Мақсаты: Оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін арттыру және дұрыс шешім қабылдай білуге тәрбиелеу. Өз білімділіктерімен көзге түскен 6 «ә» сыныбы жеңіске жетіп, марапатталды. Математикалық сайыс өте қызықты өтті, оқушылар жоғары белсенділікпен қатысты.
Қалалық мектеп-интернаттарының әріптестері тарапынан шаралар жоғары бағаланды.
3 мая по плану воспитательной работы КГУ «Школы-интерната имени Михаила Русакова» были проведены городские открытые воспитательные мероприятия с целью обмена опытом воспитателей. Мылтыкбек Э. С. в 9 “Ә” классе проведен воспитательный час «Моя специальность — моя цель». Цель: научиться разбираться в тонкостях выбранной профессии и уметь адаптироваться к ней. На уроке были использованы различные методы, урок был содержательным. Каленова Р. С. провела конкурс-викторину «Математика в стране сказок» с учащимися 6-х классов. Цель: повысить у учащихся способности логического мышления и научить их принимать правильные решения. Победили и были награждены отличившиеся своими знаниями учащиеся 6 “Ә” класса. Математический конкурс прошел очень увлекательно, учащиеся активно выполняли задания.
Мероприятия получили высокую оценку коллег городских школ-интернатов.
Возможно, это изображение 10 человек, люди учатся, детская игрушка и текст
Возможно, это изображение 7 человек, люди учатся, детская игрушка и текст