Жеңіс күні — адамзат аңсап өткен күн, жеңістің туын тіккен — 1945 жылғы 9 мамыр азаттық күрестің айбынды күні.
Жеңіске жету жолында қазақстандықтардың асқан ерлігі мен әскери жанқиярлығы Отан соғысы тарихындағы жарқын беттерге айналды. Сондықтан Жеңіс күні әрқайсысымыздың жүрегімізге жақын.
Ешқашанда жауынгер ерлігі мен жеңісті еңбегімен соққан еңбекшінің ерен ерліктері ұмытылмайды. Бүгінде біздің азаматтық міндетіміз – болашақ ұрпақты Отанын сүюге, елінің, жерінің адал патриоттары, достық пен бірлік туралы түсінік беру арқылы отансүйгіштікке тәрбиелеу.
Мектебіміздің 9 сынып оқушылары «Мәңгілік алау» мемориалына барып, ерлікпен қаза тапқан майдангерлердің рухтарына тағзым етіп, гүл шоқтарын қойды.
Сонымен қатар мектеп фойесінде «Ер мен елдің жеңісі» тақырыбында оқушылар шығармашылығынан көрме ұйымдастырылды.
День Победы – долгожданный для человечества день, когда было поднято знамя Победы в 1945 году.
9 мая – славный день борьбы за свободу.
Мужество и воинская самоотверженность казахстанцев на пути к Победе стали яркими страницами в истории Отечественной войны. Поэтому День Победы близок каждому из нас. Наша молодежь никогда не забудет наших героических предков, отдавших жизнь за свободу нашей страны.
Накануне праздника учащиеся 9-х классов нашей школы возложили цветы у мемориала Вечного огня. В фойе школы была организована выставка творчества учащихся «Ер мен елдің жеңісі».