2023 жылдың 22 сәуірінде Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің Химия факультетінің базасында, Қарағанды қаласы, Қарағанды облысының, оған іргелес өңірлердің жалпы білім беретін мектептердің, лицейлердің, гимназиялардың 11 сынып оқушылары арасында Химия пәнінен ашық ХVI олимпиада өтті. Олимпиада екі кезеңді қамтыды. Бірінші теориялық кезең тестілеу түрінде, екінші кезеңде — эксперименттік тапсырмаларды орындады. Әділ-қазылардың шешімімен олимпиада қорытындысы жарияланып, мектебіміздің 11-сынып оқушысы Сапаргалиева Молдир ІІ орынға ие болды. Құттықтаймыз!
22 апреля 2023 года на базе факультета химии Карагандинского университета им. Е. А. Букетова состоялась открытая ХVI олимпиада по химии среди учащихся 11 классов общеобразовательных школ, лицеев, гимназий города Караганды, Карагандинской области, прилегающих регионов. Олимпиада проходила в два тура. Первый теоретический тур тестирование, второй тур – решение экспериментальных заданий по химии. Решением жюри были подведены итоги олимпиады, ученица 11 класса нашей школы Сапаргалиева Молдир заняла 2 место. Поздравляем!