4 мамыр күні педагог І. Жақсыгелдиннің ұйымдастыруымен 9-10 сынып оқушылары арасында «Сыбайлас жемқорлық — қоғамның өзекті мәселесі» тақырыбында адалдық сағаты болып өтті. Адалдық сағатын өткізудегі мақсат: «Сыбайлас жемқорлық» деген ұғымды түсіндіріп, пайда болу жағдайлары жайлы түсінік қалыптастыру. Өз көзқарастарын білдіріп, дүниетанымдарын кеңейту. Өз мемлекетіне жауапкершілікпен қарау және әділдікке тәрбиелеу. Сабақ барысында оқушыларға сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің экс-қызметкері Азамат Есжановпен түсірілген бейнеролик көрсетілді.
4 мая педагогом Жаксыгелдиным И. проведен час добропорядочности на тему «Коррупция – актуальная проблема общества» среди учащихся 9-10 классов. Цель проведения – разъяснение понятия «коррупция» и формирование понимания обстоятельств ее возникновения. Учить выражать свои взгляды и расширять свое мировоззрение. Относиться к своей стране с ответственностью и воспитывать чувство справедливости. В ходе урока учащимся был показан видеоролик с Азаматом Есжановым, бывшим сотрудником антикоррупционной службы.