Жеңіс күні – Қазақстан халқы үшін айтулы мереке. Екінші дүниежүзілік соғыс кезінде миллиондаған қазақстандық неміс фашизміне қарсы күресте жан алысып, жан беріскеніне тарих куә. Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің сол жылдардағы ерен еңбегі – бүгінгі жастардың мәңгілік есінде.
«7 мамыр – Отан Қорғаушылар күні» және «9 мамыр – Ұлы Жеңіс күніне» арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес мектебімізде оқушылар үшін ақпараттық стенд безендіріліп, «Ерлік даңқы ешқашан да өшпейді» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.
«Біз білеміз бе?» айдары бойынша сұрақ-жауап жүргізіліп, халық қаһармандары, соғыс ардагерлері, жерлестеріміз жайында ақпараттар айтылды.
День Победы — знаменательный праздник для народа Казахстана. История свидетельствует о том, что во время Второй мировой войны миллионы казахстанцев сражались и отдавали души в борьбе с немецким фашизмом. Героический труд ветеранов Великой Отечественной войны тех лет – Вечная память сегодняшней молодежи.
В соответствии с планом мероприятий, посвященных «7 мая – Дню Защитника Отечества» и «9 Мая –Дню Великой Победы» в нашей школе был оформлен информационный стенд для учащихся и организована книжная выставка «Героическая слава никогда не угаснет».
По рубрике «Знаем ли мы?» были проведена викторина, дана информация о народных героях, ветеранах войны, наших земляках.