Өркениетті қоғамды әскери-патриоттық тәрбие деген ұғым бар. Ол ұғым — аса ұлы, аса қастерлі Һәм қадірлі. Себебі ол азаматтарға патриоттық тәрбие берудің негізгі бөлігі болып табылады.
Оқушыларды Ұлы Отан соғысына қатысқан жерлестеріміздің ерлік істерімен таныстыру, үлгі ету, батыр тұлғалар ерлігіне терең үңіле отырып оқушыларды Отанын, елін, жерін сүюге, қорғауға баулу. Ерлікке, батыл болуға тәрбиелеу мақсатында 3 мамыр күні 10 сыныпта «Ұранды елдің — ұрпағы қайсар» атты ашық сабақ болып өтті.
Есть понятие военно-патриотического воспитания цивилизованного общества. Эта концепция уважительна и ценна. Потому что это основная часть патриотического воспитания граждан.
3 мая в 10 классе прошел открытый урок на тему «Ұранды елдің — ұрпағы қайсар» . Цель: Ознакомить учащихся с подвигами наших соотечественников, участвовавших в Великой Отечественной войне, подать пример, научить учащихся любить и защищать свою Родину, страну, землю. Воспитание храбрости и отваги.