Бүгін, 25 сәуір күні, Қарағанды қаласының № 1 «Білім-Инновация» лицей-интернатында республикалық «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасының облыстық кезеңі өтті. Олимпиаданың мақсаты: мемлекеттік тілдің қолдану аясын кеңейту, қазақ халқының мәдени, әдеби және рухани қазыналарын кеңінен насихаттау және оқушылардың шығармашылық, ізденушілік қабілеттерін, мәдени дүниетанымын дамыту. Осы олимпиадаға мектебіміздің 11 сынып оқушысы Разакова Замира «Жас қаламгер» бағыты бойынша қатысып, жүлделі ІІІ орынды иеленді. Жетекшісі: Есимбекова Асел Тишпековна. ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
Сегодня, 25 апреля, в лицее-интернате №1 «Білім-Инновация» города Караганды прошёл областной этап республиканской олимпиады по казахскому языку «Жарқын болашақ». Целью олимпиады является расширение сферы использования государственного языка, широкая пропаганда культурных, литературных и духовных ценностей казахского народа, развитие творческих способностей учащихся, любознательности, культурного мировоззрения. Разакова Замира, ученица 11 класса нашей школы, приняла участие в данной олимпиаде по направлению «Жас қаламгер» и заняла 3 место. Руководитель: Есимбекова Асель Тишпековна. ПОЗДРАВЛЯЕМ!