21 қазан 2024 жылдың «М. Русаков атындағы мектеп-интернат» КММ ерекше білім беруді қажет ететін оқушылармен педагог-логопед А. М. Жолболдина «Артикуляциялық жаттығулар және қол моторикасын дамыту» дұрыс орындалу тәсілдерімен іс-шарасын өткізді. Мақсаты: Дыбыс айтуын, артикуляциялық аппараттың жағдайы, фонематикалық процестері және сөздерді анализдік, синтездік талдау жағдайларын тексеру.
21 октября 2024 г. в КГУ «Школа-интернат имени Русакова» с учащимися с ООП, педагог-логопед А. М. Жолболдина провела мероприятие «Артикуляционные упражнения и развитие моторики рук» с правильной техникой выполнения. Цель: Проверить произношение, состояние артикуляционного аппарата, фонематические процессы и условия аналитического и синтезационного анализа слов.