Республика күні мерекесі қарсаңында мектебіміздің 1 “А” сынып оқушылары мектептің өлкетану мұражайына экскурсия жасады. Экскурсия мақсаты — оқушылардың бойына ұлттық құндылықтарды дарыту, туған өлке тарихымен таныстыру және жас жеткіншектерді бірлікке, татулыққа баулу. Рухани байлыққа баға жетпейді, сондықтан өлкедегі мұражайға келген оқушылар мұражайдың құнды жәдігерлердің тарихымен танысып, мағлұмат алды. Туған мектебінің тарихын ашатын мұғалімдермен танысты. Сонымен қатар экскурсия барысында мектебіміздің тарих пәні мұғалімі Жаксыгелдин Ильяс жас жеткіншектерге осы аймақтан түлеп ұшқан ел аумағына белгілі тұлғалардың жетістіктерімен таныстырды. Экскурсия соңында кері байланыс кезінде балалардың ой-пікірінен туған жеріне деген қызығушылығы артып, еліміздің тарихын тереңірек түсінгені байқалды.

Накануне Дня Республики учащиеся 1 «А» класса нашей школы совершили экскурсию в краеведческий музей школы. Цель экскурсии – привить учащимся национальные ценности, познакомить их с историей своей Родины, способствовать единству и миру среди молодежи. Ребята, пришедшие в музей, ознакомились с историей ценных экспонатов музея и получили информацию. В ходе экскурсии учитель истории Жаксыгельдин Ильяс ознакомил с достижениями известных людей, вышедших из этого региона.