2024 жылдың 18 қазанында Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында 5-7 сыныптар арасында «Менің арманымдағы Қазақстан» атты сурет байқауы өтті. Оқушылар Республика күніне арналған суреттерін ұсынды. Байқаудың мақсаты – отансүйгіштікке тәрбиелеу, Қазақстан халықтарының мәдениеті мен салт-дәстүріне деген сүйіспеншілік пен құрметке тәрбиелеу, қоғамдағы рухани бірлік, келісім мен тұрақтылық идеяларын қалыптастыру және тарату.

18 октября 2024 года в школе-интернате имени Михаила Русакова прошел конкурс рисунков “Менің арманымдағы Қазақстан” среди 5-7 классов. Учащиеся выполнили рисунки, посвященные «Дню Республики». Цель конкурса – воспитание патриотизма, привитие любви и уважения к культуре и традициям народов Казахстана, формирование и распространение идей духовного единства, согласия и стабильности в обществе.