2024 жылдың 16 қазанында Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында «Заңды білмеу жауаптан босатпайды» жоспары бойынша ювеналды полиция тобының кәмелетке толмағандар істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторымен «Азамат» клубының ұлдарына дөңгелек үстел өткізілді. Балқаш қаласының ОПП жергілікті полиция қызметінің полиция аға лейтенанты Накен Е. Р., лейтенант Қ. Жанатқызы және капитан Н. А. Қоразбаев оқушылармен қылмыстық және әкімшілік жауапкершілік баптарын, құқық бұзушылықтың алдын алу талқылады.
#қауіпсіздік_ ережелері
@balgash_galasy_bilim_bolimi
16 октября 2024 года в школе-интернате имени Михаила Русакова по плану «Заңды білмеу жауаптан босатпайды» был проведен круглый стол для мальчиков из клуба «Азамат» участковым инспектором полиции по делам несовершеннолетних группы ювенальной полиции отделения Местной полицейской службы ОП г. Балхаш старшим лейтенантом полиции Накен Е. Р., лейтенантом Жанаткызы К. и капитаном Қоразбаевым Н. А. С учащимися обсудили статьи уголовной и административной ответственности и профилактику правонарушений.