2024 жылдың 9 қазанында Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында «Қыздың жолы жіңішке» жобасы бойынша «Инабат» клубының 8-9 сынып қыздарына арналған кездесу өтті. Кездесуге психолог Т. В. Ледовская шақырылып, қыздармен «Жыныстық тәрбие. Ерте жүктіліктің алдын алу» тақырыбы бойынша талқылау жүргізді. Қыздар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойды.
@balgash_galasy_bilim_bolimi
#Біртұтас_тәрбие
#ҚОББТӘРБИЕ
9 октября 2024 года в школе-интернате имени Михаила Русакова по проекту “Қыздың жолы жіңішке” была проведена встреча для девочек 8-9 классов клуба «Инабат». На встречу была приглашена психолог Ледовская Т. В., которая обсудила с девочками такие вопросы как «Половое воспитание. Профилактика ранней беременности». Девочки задавали интересующие их вопросы.