2024 жылғы 2 қазанда Балқаш полиция бөлімі балаларды спортқа баулу және бос уақытын пайдалы өткізу мақсатында Б. Момышұлы атындағы орта мектебінде Балқаш қалалық мектепішілік профилактикалық есепте және кәмелетке толмағандар арасында қалалық есепте тұрған оқушылар арасында спорттық іс-шара өткізді. “М. Русаков атындағы мектеп-интернаты” КММ-нің 5 оқушысы осы спорттық іс-шараға қатысып, «Ең спорттық команда» номинациясы бойынша мадақтамамен марапатталды.

2 октября 2024 года отделом полиции г. Балхаш в чткнах школы имени Б. Момышулы было проведено спортивное мероприятие среди несовершеннолетних учащихся, состоящих на профилактическом учете ГЮП г. Балхаш и ВШУ с целью приобщения детей к спорту и проведения досуга с пользой. В этом спортивном мероприятии принимали участие 5 учащихся из КГУ «Школа-интернат имени Русакова» и были награждены грамотой в номинации «Самая спортивная команда».