2 қазан күні «Жыл мұғалімі» байқауының мектепішілік кезеңінде ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Коктаева Нұргүл Нұроллақызы 8 “А” сыныбында “Daily life and shopping” атты ашық сабақ өткізді. Ашық сабақта оқушылар екі топқа бөлініп жұмыс жасады. Сабақ барысында “Спираль”, “Алты қалпақ” сын тұрғысынан ойлау әдістері қолданылды. Сонымен қатар, мұғалім сабақта Baamboozle, Wordwall платформалары тиімді пайдалана біліді.

2 октября в рамках внутришкольного этапа конкурса «Учитель года» учитель английского языка Коктаева Нургуль Нуроллаевна провела открытый урок «Повседневная жизнь и шопинг» в 8 «А» классе. На открытом уроке учащиеся работали в двух группах. В ходе урока использовались методы критического мышления «Спираль» и «Шесть шляп». Кроме того, учитель эффективно использовал на уроке платформы Baamboozle и Wordwall.