2 қазан күні «Жыл мұғалімі» байқауының мектепшілік кезеңінде бастауыш сынып мұғалімі Ахметжанова А. С. 2 «А» сыныбында жаратылыстану пәнінен ашық сабақ өткізді. Сабақтың тақырыбы «Өсімдіктердің бөліктері қандай қызмет атқарады?» Сабақ барысында оқушылар өсімдіктердің құрылымын анықтап, атқаратын қызметін тауып, топпен, жеке, ұжымдық тапсырмалар орындады. Тәжірибе жұмысын жасап, толық мағлұмат алды. Өсімдіктің өсуі үшін қолайлы жағдайларды (жарық, су, тыңайтқыш) қамтамасыз ету керектігін түсінді.

2 октября 2024 года на школьном этапе конкурса «Учитель года» учитель начальных классов А. С. Ахметжанова провела открытый урок по предмету естествознание во 2 «А» классе. Тема урока «Какие функции выполняют части растений?» В ходе урока учащиеся определяли строение растений, выясняли их функции, выполняли различные задания, как индивидуально, так и в групповой формах. Выполнили практическую работу и получили полную информацию. Ну уроке ребята смогли плнять, что необходимо обеспечить благоприятные условия (свет, вода, удобрения) для роста растений.