26 қыркүйек күні М. Русаков атындағы мектеп-интернатында «Таза бейсенбілік» өтті, оған ұстаздар мен оқушылар қатысты. Әр сынып сынып жетекшісімен бірге өз аумақтарын қоқыстан тазалауға шықты. Бірлескен күш-жігердің арқасында мектеп аумағы тазарды. Туған қаламыздың тазалығына бәріміз жауаптымыз. Экологиялық мәдениет пен табиғатты қорғау – біздің ортақ міндетіміз.«Еңбегі адал-жас өрен» жобасы.

26 сентября в школе-интернате имени М. Русакова прошел «Чистый четверг», в котором приняли участие педагоги и обучающиеся. Каждый класс вместе с классным руководителем вышел на уборку своей территории. Совместными усилиями школьная территория преобразилась, посвежела. Замечательная погода способствовала бодрому настроению и трудоспособности. Мы все несём ответственность за чистоту родного города. Экологическая культура и защита природы – наша общая обязанность. Проект “Еңбегі адал-жас өрен”.