Бүгін яғни 27. 09. 24 ж. физика пәнінің мұғалімі Амантаева М. С. “Жыл мұғалімі” байқауының мектепішілік кезеңінде 8 «а» сыныбында ФИЗИКАЛЫҚ КВЕСТ. «ЖОҒАЛҒАН ФОРМУЛА» атты сыныптан тыс іс- шара өткізді.
Мақсаты: Оқушылардың білім деңгейін анықтау, логикалық ойлау қабілеттері мен жағдаяттан шығу дағдыларын дамыту, танымдық белсенділіктері мен пәнге қызығушылықтарын арттыру. Оқушылардың ақпараттық мәдениетін қалыптастыру. Оқушыларды көпшілік ортада сөйлеуге және өз ойын еркін айта алуға дағдыландыру, жылдамдыққа, ұйымшылдыққа тәрбиелеу.
Сынып екі топқа бөлініп, әр түрлі деңгейдегі тапсырмалар орындады. Ойындарда оқушылар өз белсенділіктерін көрсете білді. Іс-шара жақсы дәрежеде өтті.

Сегодня 27. 09. 24 г. учитель физики Амантаева М. С. в рамках школьного этапа конкурса “Учитель года” в 8 «а» классе провела внеклассное мероприятие «ФИЗИЧЕСКИЙ КВЕСТ ПОТЕРЯННАЯ ФОРМУЛА».
Цель: определить уровень обученности учащихся, развивать способности логического мышления и умения решать задачи, повышать познавательную активность и интерес к предмету. Формирование информационной культуры учащихся. Приучать учащихся выступать в публичной среде и свободно выражать свои мысли, тренировать скорость и организованность.
Класс был разделен на две команды и выполнял задания разного уровня. Учащиеся проявили свою активность в играх. Мероприятие прошло на хорошем уровне.