Михаил Русаков мектеп-интернатында 25.09.2024 жылы мектебіміздің тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Қасымбеков Н. М. және мектеп психологы Калибекова Қ. М. қатысуларымен сынып жетекшілермен жиналыс болып өтті. Мұнда тәрбие ісі жөніндегі орынбасары қысқаша мектепішілік тәрбие жөнінде айтылып өтті және психолог «Балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету шараларын өзектендіру» мәселесі жайлы сынып жетекшілерге жеткізе отырып интернет қауіпсіздігін қадағалауларын екі жақты қарастырып ата-аналарға түсіндірулері жайлы айтып өтті.

25.09. 2024 в школе-интернате имени Михаила Русакова года заместитель по воспитательной работе Касымбеков Н. М. и психолог Калибекова К. М. провели совещание с классными руководителями. Здесь заместитель по воспитательной работе кратко рассказал о внутришкольном плане воспитательной работы, а психолог разъяснила вопрос «Актуализации мер по обеспечению безопасности детей» и как объяснить родителям надзор за интернет-безопасностью.