24 сәуір күні Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында мектеп кітапханасының ұйымдастырумен әдеби кеш-портрет өтті. Кеш барысында партизан-жазушының өмірі, шығармашылығы туралы деректер тыңдалып, Батырдың өз шығармасы және ақындардың арнау өлеңдері оқылды, өздері оқыған «Жау тылындағы бала» повесінен сахналық көрініс қойылды, патриоттық ән орындалып бейнебаян ұсынылды. Кітап көрмесіне шолу жүргізілді. Қасым Қайсеновке арналған слайдпен әрленді.
24 апреля в школе-интернате имени Михаила Русакова прошел литературный вечер-портрет, организованный школьной библиотекой. На вечере были прослушаны материалы о жизни, творчестве писателя-партизана, прочитаны произведения самого героя и стихи поэтов, посвященные К. Кайсенову, подготовлена сценическая постановка из прочитанной ими повести «Мальчик в тылу врага», исполнена патриотическая песня и представлен видеоролик. Проведен обзор книжной выставки.