2024 жылдың 20 қыркүйегінде Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында 8-9 сынып оқушылары арасында Балқаш қаласының прокуроры Қуанышбек Аслан Қайратұлымен кездесу өтті. 86 оқушы қатысты. Мақсаты: Жасөспірімдерде есірткіге деген теріс көзқарасты қалыптастыру және салауатты өмір салтын ұстануға ұмтылу. Кездесуде оқушылар арасындағы буллинг және нашақорлықтың алдын алу тақырыптары талқыланды. Кездесу барысында оқушылар денсаулықтың өмір салтымен тығыз байланысты екенін, ал зиянды әдеттердің болмауы өмірлік мақсаттарға жету үшін маңызды негіз екенін түсінді.
20.09.2024 года в школе-интернат имени Михаила Русакова состоялась встреча с прокурором города Балхаш Қуанышбек Асланом Қайратұлы для учащихся 8-9 классов. Присутствовало 86 учащихся. Цель: Воспитание у подростков негативного отношения к наркотикам, стремление вести здоровый образ жизни. На встрече были озвучены темы буллинга среди учащихся, профилактика наркомании. Встреча помогла учащимся осознать, что здоровье зависит от образа жизни и отсутствия вредных привычек, здоровье это необходимая база жизненных целей.