2024 жылдың 18 қыркүйегінде жұмыс кестесіне сәйкес оқушылардың тамақтануын бақылау жөніндегі мектептен бракеражды комиссиясы мектеп асханасының қызметіне жоспарлы тексеру жүргізді. Тексеру барысында анықталды: өнімдер ас мәзіріне сәйкес келеді, порцияның нақты салмағы ас мәзірі бойынша оның нормасына сәйкес келеді, оқушылардың су ішу режимі сақталады, тамақтандыру бөлімінің қызметкерлері арнайы киіммен жұмыс істейді, тамақтандыру бөлімі персоналдың санитарлық кітапшалары бар, онда медициналық куәландыру жазылған.

18.09.2024 года согласно графику работы школьная бракеражная комиссия по контролю питания учащихся осуществила плановую проверку деятельности школьной столовой. При проверке было выявлено: продукция соответствует меню, фактический вес порции соответствует ее норме по меню, питьевой режим учащихся осуществляется, сотрудники пищеблока работают в спецодежде, у персонала пищеблока имеются санитарные книжки, в которых отмечен медицинский осмотр.