11.09.2024 ж Қазақстан тілдері апталығының аясында орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Ильина Г.А. «Конкурс магистров» интеллектуалды марафонын өткізді, оған 9-сынып оқушылары қатысты. Балалар 3 командаға бөлінді. Марафон 6 турдан тұрды, онда қатысушылар тек орыс тілі мен әдебиетінен ғана емес, ағылшын және қазақ тілдерінен де білімдерін көрсетті.  Ойын соңында қазылар алқасы ұпайларды есептеп, жеңімпаз топты таңдады. Бұл іс-шара оқушылардың орыс, қазақ және ағылшын тілдеріне деген қызығушылығын арттырады; ой-өрісін кеңейтеді, өзін-өзі, қабілеті мен дарынын танытуға мүмкіндік береді.
11.09.2024г. в рамках недели языков недели Казахстана учитель русского языка и литературы Ильина Г. А. провела интеллектуальный марафон «Конкурс магистров», в котором принимали участие учащиеся  9 класса. Дети были поделены на 3 команды. В марафоне было 6 туров, в которых участники показывали свои знания не только в русском языке и литературе, но и знание английского и казахского языков.  По окончанию игры жюри были посчитаны баллы и выбрана команда победителей. Данное мероприятие развивает интерес учащихся к русскому, казахскому, английскому языкам; расширяет кругозор, даёт возможность проявить себя, свои способности и дарования.