09.09.2024 ж. Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатында» ағылшын тілінен Ынтыкбекова Г. К., Коктаева Н. Н. “In the world of professions” тақырыбында сыныптан тыс іс-шара өткізді. Іс-шара барысында оқушылар мамандықтардың атауларын қайталап, қойылған мәселеге жеке көзқарасын білдіріп, талдады, мамандықты неге таңдағанын дәлелдеді. Командалар «Мамандықтар әлемінде» тақырыбы бойынша диалогтарын ұсынды; мәтінді оқып, онымен жұмыс жүргізді, мамандықтарды болжады. Бұл іс-шара оқушылардың мамандыққа деген қызығушылықтарын көрсетті.

В школе-интернате имени Михаила Русакова 09.09.2024 года Ынтыкбекова Г. К., Коктаева Н. Н. провели внеклассное занятие на тему «В МИРЕ ПРОФЕССИЙ». В ходе мероприятия учащиеся повторяли названия профессий, выражали свой личный взгляд на данную тему, анализировали, доказывали, почему выбрали ту или иную профессию. Команды представили свои диалоги на тему «В мире профессий», читали текст, поработали с текстом. Данное мероприятие показало интерес учащихся к миру к профессий.

Показать перевод