1 қыркүйек күні мектебімізде «Мектебім – мейірім мекені» тақырыбында салтанатты жиын өтті. Салтанатты жиында мектеп директоры П. С. Жамшыбаева баршаны жаңа оқу жылымен құттықтады. Қонақ ретінде взвод командирі, полиция капитаны Е. Н. Егенбердиев, білім саласының ардагері З. Н. Рахимберлина қатысып, оқушыларға, ата-аналарға, ұстаздарға өз тілектерін білдірді. Балалар өз шығармашылықтарын көрсетті. Мектеп оқушылары үшін 2024-2025 оқу жылының алғашқы қоңырауы соғылды.

1 сентября в нашей школе прошла торжественная линейка на тему «Мектебім — мейірім мекені». На торжественной линейке директор школы П. С. Жамшыбаева поздравила всех с новым учебным годом. В качестве гостей присутствовали командир взвода капитан полиции Е. Н. Егенбердиев, ветеран образования З. Н. Рахимберлина и выразии свои пожелания ученикам, родителям и учителям. Дети показали свое творчество. Для школьников прозвучал первый звонок 2024-2025 учебного года.