2024 жылдың 01 тамыз айынан бастап дәстүрлі қайырымдылық, «Мектепке жол-2024» республикалық акциясы басталып, 30 қыркүйекке дейін жалғасады. Акцияның мақсаты — аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан оқушыларға, жетім балаларға, сондай-ақ оқу жылының басына дайындық кезінде ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға материалдық қолдау көрсету. Сіздерді жалпыұлттық қайырымдылық «Мектепке жол» акциясының қатысушысы болуға шақырамыз.

С 01 августа 2024 года стартовала традиционная благотворительная, республиканская акция «Дорога в школу-2024», которая продлится до 30 сентября. Цель акции — оказание материальной поддержки школьникам из малообеспеченных и многодетных семей, детям-сиротам, а также детям, оставшимся без попечения родителей, во время подготовки к началу учебного года. Приглашаем Вас стать участником общереспубликанской благотворительной акции «Дорога в школу».