2024 жылдың 27 мамыр – 1 маусым күндері аралығында елімізде Халықаралық балаларды қорғау күні аясында «Балажан: ата-аналардың еріктілік қызметі» науқанын ұйымдастырылған болатын. Осы науқан аясында мектебіміздің ата-аналары мектеп ауласын абаттандыру, безендіруде «Ең әдемі алаң» атты жобаға қатысып, сыныптар арасындағы жарысқа атсалысты. Бұл акциядағы негізгі мақсат — ата-ана мен бала, мектеп арасындағы байланысты нығайту, оқушыларды еңбекке баулу және  тұлға бойындағы шығармашылықты дамыту.

В период с 27 мая по 1 июня 2024 года в стране в рамках Международного дня защиты детей была организована акция «Балажан: волонтерская служба родителей». В рамках данной акции родители нашей школы приняли участие в проекте «Ең әдемі алаң» по благоустройству и украшению школьного двора, а также приняли участие в конкурсе среди классов. Основная цель данной акции – укрепление взаимоотношений между родителями и детьми, школой, стимулирование учащихся к труду и развитие личного творчества.