Screenshot

«Абайла, балақай» республикалық акция аясында  мектебіміздің  оқушылары- Балқаш қаласы ПБ ППР қызмет инспекторы, полиция лейтенанты Накенов  Елжас Рысбекұлымен бірге мектеп аумағындағы жаяу жүргіншілер жолында үгіт-насихат жұмыстарын жүргізді.
Көлік тізгіндеген жүргізушілерге және жол өткелінен өткен жолаушыларға  жол ережесін қатаң ұстануға шақырды. Жолда абай бол, Балақай!
#Қауіпсізжаз
#Жолдажүруережесі
В рамках республиканской акции «Осторожно, дети!» учащиеся нашей школы совместно с инспектором службы Балхашского городского ОП лейтенантом полиции Накеновым Елжасом Рысбекулы провели агитацию на пешеходной дороге на территории школы. Они призвали водителей, управляющих автомобилем, и пешеходов, переходящих дорогу, строго соблюдать правила дорожного движения.