Бүгін 24 мамыр күні  1-10 сынып оқушылары үшін 2023-24 оқу жылының соңғы қоңырауы соғылды.
Бүгінгі  қоңырау Мемлекеттік Гимн айтумен басталып, ҚР Оқу-ағарту министрінің білім алушыларға деген құттықтау сөзімен жалғасын тапты.
Барлық сыныпта жалпыреспубликалық бірыңғай «Білімім – Отаныма» тақырыбында сынып сағаттары ұйымдастырылды. Сонымен қатар оқушыларға жазғы демалыс кезінде қауіпсіздік шараларын  қатаң сақтаулары ескертіліп, оқушылар қолдарына «Сенің қуанышқа толы жазғы демалысың» атты гайдбуктар таратылды. 9-11 сынып оқушылары мектеп қабырғасындағы балалық шақтан болашаққа қадамы туралы «Мен. Мектеп. Ұстаз» атты эссе жазды.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
Сегодня, 24 мая, для учащихся 1-10 классов прозвенел последний звонок в 2023/24 учебном году.
Праздник начался с исполнения Государственного гимна и продолжился поздравительным словом Министра просвещения Республики Казахстан в адрес учащихся.
Во всех классах были организованы классные часы на тему «Білімім – Отаныма». Также, даны рекомендации о соблюдении мер безопасности во время летних каникул, учащимся розданы путеводители «Сенің қуанышқа толы жазғы демалысың». Учащиеся 9-11 классов писали эссе о своем переходе из школьного детства в будущее «Я. Школа. Учитель».