2023-2024 оқу жылының 22 мамыр күні М. Русаков атындағы мектеп-интернатының 4-сынып оқушыларының «Бастауышым балбұлағым» тақырыбында бастауышпен қоштасу мерекесі өтті. Мерекелік іс-шараға мектеп мұғалімдері мен ата-аналар қатысты. Мерекені сынып жетекшілері Аманбекова Гүлмира Манарбековна мен Салыкбаева Жайнагул Кажмуратовна жүргізді. Оқушылар ұстаздарға, ата-аналарға, мектепке әндер мен өлеңдерін арнады. Пән мұғалімдеріне арнау өлеңдерін айтты. Сондай-ақ түрлі билер билеп, көпшіліктің көңілінен шыға білді. Мектеп директоры П. Жамшыбаева оқушыларды «Бастауыш сыныпты үздік және озат бітіргендігі туралы» мақтау қағаздарын табыстады.
22 мая 2023-2024 учебного года для учащихся 4-х классов школы-интерната имени М. Русакова проведен праздник прощания с начальной школой «Бастауышым балбұлағым». В праздничном мероприятии приняли участие учителя школы и родители. Мероприятие провели классные руководители Аманбекова Гульмира Манарбековна и Салыкбаева Жайнагуль Кажмуратовна. Учащиеся посвятили свои песни и стихи учителям, родителям и школе. Прочли стихи, посвященные учителям-предметникам. Директор школы П. Жамшыбаева вручила учащимся грамоты «Об окончании с отличием начальной школы».