22 мамыр күні  мектебімізде Балқаш қаласының төтенше жағдайлар басқармасының бас маманы азаматтық қорғау капитаны Карибеков Исламбек Мейрамгалиевич 7-9 сынып оқушыларына лекция өткізді.
Лекцияда өрттің алдын алу, келеңсіз жағдайларға тап болмау, шомылу маусымындағы рұқсат етілген аймақтарға ғана  суға түсу сынды түсіндірме жұмыстарын жүргізіп, қауіпсіздік ережелерін қатаң  сақтауға шақырды.
@balqash_qalasy_bilim_bolimi
22 мая капитан гражданской защиты Карибеков Исламбек Мейрамгалиевич, главный специалист Балхашского управления по чрезвычайным ситуациям, прочитал лекцию ученикам 7-9 классов нашей школы.
В ходе лекции он объяснил важность пожарной безопасности, избежания неприятных ситуаций, соблюдения правил безопасности в водоемах во время купального сезона, а также призвал строго соблюдать правила безопасности.